Právě je čtv bře 28, 2024 8:48 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Problémy se spuštěním AC11 
Autor Zpráva

Registrován: úte dub 22, 2008 5:15 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Problémy se spuštěním AC11
Dobrý den, potřebovala bych radu týkající se spuštění ArchiCadu 11. ArchiCad se mi bez problémů nainstaloval, ale při pokusu o spuštění mi bylo neustále hlášeno, že chybí soubor s příponou dll. Kamarádka mi tento soubour a dalších 54 ( které ,jak se ukázalo mi také chyběly) s příponou dll poslala, jelikož má stejnou verzi. Nyní se mi již žádný problém ve spuštění nehlasí, ale program se stejně nechce spustit. Hledala jsem i odkazy na opětovné stáhnutí AC11, abych si ho mohla přeinstalovat, ale bohužel jsem žádné nenašla. Prosím poraďte. Děkuji Markéta V.


úte dub 22, 2008 5:29 pm
Profil

Registrován: pon srp 06, 2007 3:03 pm
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: Problémy se spuštěním AC11
Dobry den, odkaz na stahnuti ArchiCADu najdete v mailu, ktery vam prisel pri prvni registraci spolu s cislem na 30 dni. Pokud tento mail jiz nemate, tak neni problem ho stahnout znovu, odkaz na novou registraci najdete na strankach http://www.cegra.cz v prave casti (kde je sloupec "reklam") a zde je odkaz Stahnete si ArchiCAD 11 pro studenty a ucitele zdarma, tam najdete vodorovny odkaz Download ArchiCAD 11... a tim se dostanete na stranky Graphisoftu, kde projdete registraci znovu. Lepsi bude kdyz pouzijete pro tento ucel jiny mail nez minule. Neni problem vam poslat odkaz, ale ten by vam moc nepomohl, kdyz nebudete mit cislo na 30 dni a nasledne na rok. Ani nezkousejte stahovat Trialovou verzi, ta funguje jinak, je pripravena na povyseni na verzi komercni a tak byste s ni po 30 dnech mela problemy. Ale i to se nekdy stava. V pripade stalych problemu s instalaci kontaktujte prosim technickou podporu telefonicky.


čtv dub 24, 2008 10:17 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz