Právě je ned dub 28, 2024 3:17 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Příčle u dveří VHF 
Autor Zpráva

Registrován: pon pro 26, 2005 4:18 pm
Příspěvky: 112
Bydliště: HK
Příspěvek Příčle u dveří VHF
Je možné libovolně nastavovat pozici příčlí u dveří VHF? U umplicitní knihovny dveří to lze ("vlastní člčnění") - tozn. nechci dělit v polovině okna, ale třeba v 1/3 nebo podle uvážení. Ideální je posunovat příčle v pohledu. U dveří VHF jsem tuto možnost nenašel, jde to?

AC SE


úte črc 18, 2006 12:52 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Prozatím to nejde. Právě proto jsem kontaktoval autora knihovny a ten přislíbil update té knihovny, ona vlastně vychází z úrovně archicadu 8.1. Slíbil jsem sepsat nějaké připomínky a návrhy na vylepšení oné knihovny a toto jistě zakomponuji, neboť to je jedna z hlavních věcí co mi tam chybí. Pokud by jsi měl nějaké další návrhy k té knihovně, tak je sem klidně napiš, ev. mě do vzkazu. Díky

_________________


AC 5 ...... 23


úte črc 18, 2006 1:19 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 29, 2005 11:47 pm
Příspěvky: 487
Příspěvek 
Mě by se do této knihovny ještě líbilo zobrazování obložkové zárubně, možnost nastavení ostění podobně jako u oken a aby bylo možno zapnout nebo vypnout zdivo pod dveřmi. Nyní se tam nezobrazuje. A aby zůstala i pro ArchiCAD 8.1 :)


stř črc 19, 2006 7:37 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
martyl píše:
Mě by se do této knihovny ještě líbilo zobrazování obložkové zárubně, možnost nastavení ostění podobně jako u oken a aby bylo možno zapnout nebo vypnout zdivo pod dveřmi. Nyní se tam nezobrazuje. A aby zůstala i pro ArchiCAD 8.1 :)



JJ, jen podotknu, že ta možnost zapnout a vypnout zeď podedveřmi se právě na můj dotaz opravovala. Jen nechápu jak je to možné, ale funguje mi to jen když se té knihovně chce : )) Možná tam dělám něco špatně, ale opraveno to bylo. Je to na vyžádání u autora knihovny, po ověření že jsi knihovnu zaplatil, můžeš získat tu opravu.

_________________


AC 5 ...... 23


stř črc 19, 2006 9:09 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 29, 2005 11:47 pm
Příspěvky: 487
Příspěvek 
Tak tuopravu asi nemám. Jednou mi přišla nová verze ale mam dojem že jen okna ale fakt nevím. Dveře mam asi teda ty původní. Jak prokážu že to mam legálne? Jedině naskenovat a poslat někam fakturu....


stř črc 19, 2006 9:54 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
martyl píše:
Tak tuopravu asi nemám. Jednou mi přišla nová verze ale mam dojem že jen okna ale fakt nevím. Dveře mam asi teda ty původní. Jak prokážu že to mam legálne? Jedině naskenovat a poslat někam fakturu....


Kontaktuj pana Michala Hubacze z CEGRY (zde na foru jako uživatel "Majkl"), tomu jsem nahlásil jen jméno př. název firmy a on se podíval u sebe a ověřil si že máme zaplaceno a knihovnu mi poslal : )

_________________


AC 5 ...... 23


stř črc 19, 2006 11:13 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz