Právě je čtv bře 28, 2024 2:38 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Bug okna 
Autor Zpráva

Registrován: pon kvě 19, 2008 10:36 am
Příspěvky: 44
Příspěvek Bug okna
Zvravim podporu
Chcel by som nahlasit bug v okne jedna sa o okno s dvema poutci 14, kniznicny prvok O prvek 2 14.
Popis bugu:
pri nastaveni okna ako trojdielneho / konfigurace panelu-bocny svetlik zapnuty, volby kridla a otevirani - kridlo pro upravu na leve a prave strane PEVNE v osteni otvarave/
tj trojdielne okno v poradi pevne, pevne, otvarave, sa v 3d okne nezobrazuje spravne - medzi polami pevne-pevne nieje ram napriek tomu ze sa v podoryse zobrazuje.
Kontroloval som to v skorsich nerziach a vyzerato tak ze tento bug sa tiahne od samotneho pociatku...
Viem ze sa dany typ okna da vyskladat s jednotlivych okien ale ja davam prednost jednemu prvku koly vypisu okien


preco to nefunguje: Dany prvok si v 3d popise vola jednotlive makra. je to ram /Rectangular_window_frame2.gsm/ a kridla...Otvarave kridlo sa vklada spolu so svojim ramom, lenze pevne kridlo sa vklada len ako samotne zasklenie. A tu prichadzame k podstate problemu - macro ramu neberie douvahy pripad dvoch pevnych zasklení vedla seba napriek tomu ze to nastavenie okna dovoluje

Dany problem by sa dal riesit pridanim dalsieho stlpika do makra ramu ktory by sa zapinal iba v pripade dvoch pevnych zaskleni vedla seba
Mam to odskusane v primitivnej forme a mohlo by to fungovat


ot: nejak som nedosiel nato ako sa tu da dat priloha tak aspon takto http://www.filesavr.com/DUB7PV9SJ3XSWXE


čtv bře 17, 2011 4:36 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz