Právě je pát dub 19, 2024 7:25 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
dveře 
Autor Zpráva

Registrován: čtv čer 04, 2009 1:34 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek dveře
Mám 2 otázky.
1. Dá se nějak nastavit aby se mi parametry dveří a oken zobrazovali podle norem? Vždycky si okótuju šířku a pak jako samostatný text dopíši výško a parapet, ale pak když s oknem pohybuji musím zároven posunout i ten text...

2. Za boha nemůžu najít nějaké nastavení, aby se mi u dveří zobrazovalo, kam se otvírají...

Díky za pomoc


čtv čer 04, 2009 1:43 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: dveře
Jaolo píše:
Mám 2 otázky.
1. Dá se nějak nastavit aby se mi parametry dveří a oken zobrazovali podle norem? Vždycky si okótuju šířku a pak jako samostatný text dopíši výško a parapet, ale pak když s oknem pohybuji musím zároven posunout i ten text...

2. Za boha nemůžu najít nějaké nastavení, aby se mi u dveří zobrazovalo, kam se otvírají...

Díky za pomoc


1) označte kóty u kterých chcete kótovat parapet a zvolte nástroj: 2D Dokument - Speciality 2D Dokumentu - Kótování parapetu dle ČSN /// profil pro výkresy

2) Zkontrolujte si volby zobrazení, zda nemáte zapnuté jen schématické vykreslování, ev. v nastavení dveří zkontrolujte nastavení pod názvem: zobrazení půdorysu

_________________


AC 5 ...... 23


pon čer 08, 2009 12:10 pm
Profil

Registrován: ned lis 15, 2009 11:46 am
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: dveře
Tiez mam problem so zobrazovanim dveri v 2D. Cely vykres v pohode, len zrazu pri jednych dverach mi nechce zobrazit ciaru otvarania. Pozrel som asi vsetky zakladne nastavenia dveri, mam zapnute zobrazovanie otvarania kulate, aj ciaru, aj vsetko, v nahlade to vyzera presne tak, ako by som chcel a v podoryse mi to potom ukaze iba zavrete dvere...
Skusal som nastavit nove dvere, dat ich do inej steny, tam v poriadku a v tejto jednej zase nezobrazil otvaranie. Stenu som raz zo zufalstva aj odstranil a rovnako ako vsetky ostatne som ju nakresli, ale jasne nepomohlo to :) Nemate niekto este nieky napad co mam vyskusat?

Robilo mi to uz aj davnejsie v jednom podoryse, ale ked som ho zacal nanovo ako uplne novy prjekt (naastastie toho bolo fakt malo:) ), tak to uz vsetko bolo v poriadku.
Diki...


ned lis 15, 2009 11:54 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 29, 2005 11:47 pm
Příspěvky: 487
Příspěvek Re: dveře
Zkuste ještě stěny označit, vyjmout do schránky a zas vložit zpátky na místo....mam dojem že jdnou mi to taky pomohlo. Jestli je správně nastavený příslušnost dveří k podlaží a zobrazení,tak se to snad takhle podaří.

_________________
AC 17


pon lis 16, 2009 6:48 am
Profil

Registrován: ned lis 15, 2009 11:46 am
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: dveře
Problem vyrieseny, ako tu bolo napisane, bolo to v Zobrazeni podorysu, mal som nastaveny Standardne nas rezom a nie Obecny :) A ospravedlnujem sa, bolo to tu napisane, len akosik som nepochopil, ako to autor myslel. Stale sa len ucim... :)


pát lis 20, 2009 10:18 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Karel Gott a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz