Právě je čtv bře 28, 2024 9:15 pm




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Demo verze 
Autor Zpráva

Registrován: stř říj 05, 2005 2:45 pm
Příspěvky: 35
Příspěvek 
starman píše:
lll píše:
Dělat jako student na cracklé verzi není podle mě nic špatného, pokud samozřejmě se tím nepřídělávaš..pokud jo , tak už to problém je....

koukol vít píše:
Vím,že je to zakázáno,ale je snad možné sehnat ARTLANTIS legálně, když jsem student? Baví mě projekce a 3D modelování,ale jednoduše řečeno,není v čem vytvářet.Mám sice ArchiCAD,ale potřebuji něco dokonalejšího. Snad to pochopíte.Není to snaha šířit nelegální kopie, ale je to snaha o mé zdokonalování se. Děkuji za pochopení.


to máš jako třeba.. tak.. až vytvoříš prvek GDL, a bude fakt dobrý, ty se tam podepíšeš.. ale kdekdo kdo to umí otevřít, si přepíše autora na sebe, a vesele bude dělat, bude tě to štvát?
aspon to uznej, že používat ukradnutý software je špatné, at si pepa z depa nebo ne...
souhlasím ale, že když ti nikdo nedá k dispozici verzi na práci, na naučení,jiná volba není...
jenže to je otázka školy...
jako student bys ale měl vědět co je špatné..)


Mně říkal chlapík z CEGRY, že nám na to nikdo nic neřekne, když budem dělat na "kreklé" verzi archicadu, navíc ty "kreky" dělá GRAPHISOFT, Proč asi??? Aby nalákal lidi a potom po nich chtěl až se tím budou živit koupit nějakou legalní licenci za x tisíc.....Tak to bylo i s Autocadem....
studentskou verzi 9.1 nám ted dali zadarmo.......


pon pro 12, 2005 6:32 pm
Profil

Registrován: stř říj 05, 2005 2:45 pm
Příspěvky: 35
Příspěvek 
jinak to už nemá smysl řešit (tečka :D )


pon pro 12, 2005 6:33 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ano nema to cenu resit.

Upravu programu pro nelegalni pouziti vyrobce nedela proc by jinak ted daval studentske verze s maxonformem zadarmo (akce listopad)

Pokud to byl chlapik z cegry tak to je smutnej případ
Je videt ze je moralka a moralka

jinak LOCK

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


úte pro 13, 2005 9:32 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz