Právě je čtv bře 28, 2024 3:21 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Pomoooooooc :-) 
Autor Zpráva

Registrován: pon úno 19, 2007 4:16 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Pomoooooooc :-)
Stahnul jsem si demo artlantis studio vse pracuje v pohode dny do skonceni licence taky ubihaji ale mam problem. Kdyz exportuju z archline, coz je rysovaci program ve kterem delam, do artlantisu ve formatu opt nebo tak neco tak mi artlantis pri otevirani napise ze soubor nelze otevrit ze je poskozeny coz by mohla byt chyba nekde u me, ale 2 3d modely jsem do tohoto formatu ulozil jeste pred tim a ty se mi otrvreli muzu to ulozit do formatu 3Ds ten se mi otevre ale!!! kdyz ho spustim tak se mi ukaze cista pbrazovka 3d model se mi ukaze jen kdyz tam dam cameru a zalozku perspektiva a i pak kdyz chci s objektem nejak otocit tak mi to zmizne je to nejaky divny a dela mi to na 2 pocitacich jestli nekdo vite jak na to tak mi prosim poradte treba tam davam spatny meritko jinak fakt nevim

dekuji


pon úno 19, 2007 4:29 pm
Profil

Registrován: stř říj 12, 2005 4:17 pm
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Pomoooooooc :-)
soda001 píše:
Stahnul jsem si demo artlantis studio vse pracuje v pohode dny do skonceni licence taky ubihaji ale mam problem. Kdyz exportuju z archline, coz je rysovaci program ve kterem delam, do artlantisu ve formatu opt nebo tak neco tak mi artlantis pri otevirani napise ze soubor nelze otevrit ze je poskozeny coz by mohla byt chyba nekde u me, ale 2 3d modely jsem do tohoto formatu ulozil jeste pred tim a ty se mi otrvreli muzu to ulozit do formatu 3Ds ten se mi otevre ale!!! kdyz ho spustim tak se mi ukaze cista pbrazovka 3d model se mi ukaze jen kdyz tam dam cameru a zalozku perspektiva a i pak kdyz chci s objektem nejak otocit tak mi to zmizne je to nejaky divny a dela mi to na 2 pocitacich jestli nekdo vite jak na to tak mi prosim poradte treba tam davam spatny meritko jinak fakt nevim

dekuji


Tohle je otazka na prodejce software Archline a paralelne na Abvent. Mel by Vam to vykomunikovat proc to u vystupu z Archline jej neumi nacist.


čtv črc 12, 2007 12:35 pm
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv črc 12, 2007 10:41 am
Příspěvky: 39
Bydliště: Humpolec
Příspěvek Re: Pomoooooooc :-)
Ahoj jsem nová technická podpora pro Artlantis. Tohle se někdy stává i mě když použiju jiný než atl soubor. Zkuz pár věcí: když to otevřeš ulož to jako atl a pak zkus upravovat kamery. Při převodu zkuz mrknout jaké je nastaveno měřítko jestli tam totiž necháš ten převod který tam bývá tak se můžeš dostat na miliony cm a to může být problém, nejlépe se to pozná tak že tam vložíš panáčka a tím poznáš jak velké máš měřítko. Snad to pomůže měj se fajn.


pát črc 13, 2007 8:10 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
No a ja sem stara podpora :lol:
zkus format 3DS v tomto pripade by ti to mohlo davat lepsi vysledky nebo aspon fungovat a pri nacitani do art odškrtni ze nechce lampy a kamery.

2 RB Zdravim novou podporu Artlantisu :)

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


pát črc 13, 2007 9:30 am
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv črc 12, 2007 10:41 am
Příspěvky: 39
Bydliště: Humpolec
Příspěvek re
Zdravím :)


pát črc 13, 2007 10:03 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz