Právě je ned dub 28, 2024 10:10 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Artlantis Studio dotaz 
Autor Zpráva

Registrován: čtv dub 12, 2007 9:47 pm
Příspěvky: 23
Příspěvek Artlantis Studio dotaz
pouzivam Archicad 9 studentskou verzi a nejde mi export do Artlantis Studia. zkousel jsem tam exportovat mensi cas projektu (jen obyvak ohraniceny stenamy a stropem) a to mi slo bez problemu. ale kdyz chci exportovat cely objekt tak mi to pri posledni 3. casti exportu (nacitani polygonu) napise "vystupni soubor nelze zapsat" ... kde je tedy chyba ?


úte dub 24, 2007 8:41 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
pravdepodobne bud ve velikosti nebo v nejakem objektu (prvku) krtery nelze prevest nebo pri prevodu zpusobi chybu. zkuste postupne omezovat vystup a prijdte na to co to zpusobuje .Např. vypnu objekty a zkusim. Nebo vypnu neslozitejsi(neclenitejsi) objekty vetsinou stromy. pocita se kazdy trojuhelnik.

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


stř dub 25, 2007 8:23 am
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv črc 12, 2007 10:41 am
Příspěvky: 39
Bydliště: Humpolec
Příspěvek 
Přesně tak jak říká kolega. Chyba je většinou v nějakém knihovním prvku stáhlého z internetu. Tyto knihovní prvky které nejsou Officiální prací Graphisoftu mají občas vnitřní chyby které se právě zde projeví. Nejlepší postup jak na něj přijít je zkusit ho eliminovat jak uvedl Luboš. Hodně zdaru a štěstí mě to naposled trvalo 15 min:)


pát črc 13, 2007 2:30 pm
Profil

Registrován: ned led 28, 2007 4:11 pm
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: Artlantis Studio dotaz
Dobrý Den, mám stejný problém, nejde mi z AC11 převest projekt do Artlantisu, tedy formatu ATL. Už fakt nevim co s tim, potřebuji co nejdřív udělat vizualizaci a pořadný oblet a tohle mě šílene brzdi, dneska jsem problem resil cca 4,5hodiny a bez výslednku. Nejprve jsem postupne mazal objekty a všechny možny prvky, až jsem se dostal k jediné zdi a ta převést take nesla....Pak jsem zkusil přeinstalovat Ac11 a zkusit prevest znovu a porad nic..pise mi to "vystupni soubor nelze zapsat" Procetl jsem si toto forum a zkusil vsechno...... napadlo mě leda ze je problem v jednom upozorneni, ktere se zobrazuje na zacatku pri nacitani zni ,,Duplikovan? jm?no datab?ze "RoofMaker 2.1"
na řádku 1 ve skriptu 2D popis souboru MASTER_GDLRoofMaker 2.1.gdl.'' ale co mi to má říct netuším....
moc děkuji Ondřej Vaněk

PS: knihovny z netu jsem v projektu mel, ale vše jsem jiz vymazal...nebo jsem je dal, skryt....poradte prosim...velikost celeho projektu je 17 MB


úte led 29, 2008 8:01 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz