Právě je čtv bře 28, 2024 11:40 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Jak dostat 3D objekt do Artlantisu R 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 01, 2006 6:02 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Jak dostat 3D objekt do Artlantisu R
Ahoj všem, právě začínám s Artlantisem R a dostal jsem se k problému, ikdyž asi trochu banálnímu, stáhl jsem si 3D objekty z Archiradaru a nemůžu je dostat do projektu nebo ještě lépe do knihoven, moc prosím o pomoc a když už jsem tady, nevíte, prosím Vás, kde bych mohl stáhnout nějaké balvany do Archicadu 9, myslím tím 3D objekt, né textůru, abych byl přesný, předem moc děkuji za pomoc


sob čer 03, 2006 12:02 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Soubory 3DS normalne otevrete v artlantisu a ulozite jako objekt
Existujici objekt dostanete do seznamu objektu drag and drop na strom objektu.
pozor v poslednim update je potreba stahnout jeste patch na 3ds

Pokud pisete o archiradaru pak si muzete stahovat primo objekti pro artlantis R a ty tam davat jiz popsanym zpusobem.

Jinak skuste obcas napovedu a prostou lidskou intuici a hlavne to vyskousejte a pak popiste co vam nejde :((((

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


pon čer 05, 2006 8:20 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 22, 2007 2:45 pm
Příspěvky: 12
Příspěvek 
omylem jsem si z artlantisu smazal objekty stromy. tim minuskem ze jsem dal odebrat. potřeboval bych je dostat nejak zpět. pomohl by mi je nekdo zpět načíst? prosím to co je tu popisovano nnejak nechapu. s Artlantisem teprv začínam


sob bře 24, 2007 12:49 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 11, 2005 1:16 pm
Příspěvky: 95
Příspěvek 
Načítání objektů do Artlantisu je samo o sobě jednoduché, horší je si to uvědomit nebo přijít na to. Otevřete si dole pod náhledem knihovnu objektů (ikonka krychlička) a tím dostanete vlevo stromovou strukturu knihoven a vpravo vlastně obsah jednotlivých adresářů. Pokud chcete načíst celý nový adresář objektů, zmenšete si okno Artlantisu a otevřete si vedle i okno s adresáři, které chcete načítat. Pak je stačí chytit myší a přetáhnout do toho okna se stromovou strukturou - buď přímo do hlavní složky Objekty, nebo do jednotlivých podsložek. Jednotlivé objekty takhle přetahujte taky do složek, do kterých patří.
JL

_________________
Joanna Linhartová
ADS, v.o.s.
joanna.linhartova@adsstudio.cz
602 544 746
Skype: joannalinhartova
http://www.adsstudio.cz


pát bře 30, 2007 12:03 pm
Profil

Registrován: úte říj 07, 2008 12:56 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Jak dostat 3D objekt do Artlantisu R
Ahoj! mám Archicad 9 ale muzu to z 3D ulozit v ".atl" problem je, ze mi v artlantis render 2 nezmizi to maly okno loading....a nenacte se objekt...nicmene programem se muzu normalne hrabat...dnes jsem si to poridil, takze propadla 30ti denní doba to byt nemuze...nevíte nekdo? diky


úte říj 07, 2008 1:00 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Jak dostat 3D objekt do Artlantisu R
Dobrý den, zkuste uložit něco méně náročného třeba obyčejnou krychli a uložte to i jako atl obj a třeba dwg a všechny zkuste otevřít. Také ověřte zda máte nejnovější quick time. Pokud by to stále zlobilo zkusíme přijít na něco jiného. S pozdravem R.B.


úte říj 07, 2008 3:07 pm
Profil

Registrován: úte říj 07, 2008 12:56 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Jak dostat 3D objekt do Artlantisu R
Díky za návod, ale vyřešil jsem to jinou cestou...pořídil jsem archicad 12 a Artlantis 2,0 a zkusim to az zitra...btw. návod v programech je dobrý, ale nevíte o něčem naprosto detailním ? pdf, nebo tak něco? jak k AC12, tak k ARTLU 2.0 ...koukal jsem po jinych forech, vsude odkazuji "jen" na nápovědy programy Ď.


úte říj 07, 2008 5:10 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Jak dostat 3D objekt do Artlantisu R
Dobrý den, pro artlantis jsou naprosto ideální tutoriály na stránkách výrobce zde je odkaz:
http://www.artlantis.com/index.php?page=tutorials/index

jinak pro archicad je jistě spousta věcí a pokud jsi jej koupíte dostanete 600 stránkovou příručku kde je vše detailně popsáno. S pozdravem Roman Brzoň


stř říj 08, 2008 11:50 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz