Právě je ned dub 28, 2024 4:36 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Rendrování - rychlost 
Autor Zpráva

Registrován: čtv dub 06, 2006 5:54 pm
Příspěvky: 58
Příspěvek 
Díky
To se dá nějak přímo v artlantisu odstranit např ten kulečník, nebo jste si to musel převést zpátky do archicadu?

LubosC píše:
Diky dostal jsem vas soubor
v souboru je nekoli divnosti ohledne textur (vycistil jsem a smazal)
jsou tam spatne rozdelene materialy
u stresnich oken je nejake dovne dvojate sklo ze dvou materialu to jedno jsem odstaranil
solitery jsem odstranil (kulecnik) je lepsi pro manipulaci pouzivat az na urovni Artlantisu jako objekt.
Render jsem prenastavil (mel jste tam nastaveni ktere by trvalo 3x tak dlouho a nikde by nebylo videt) pro tuto scenu staci pruhlednost 6 a zrcadleni 2 vyhlazeni stred nebo nizke radiosita na max tam se nevyplati setrit
svetla slunce na 25%
obloha 250%
radiosita kolem 100%
spravne natocit slunce

radiozita to tonuje podle dreva do cervena tam byb bylao potreba si pohrat s barvama (mozna lepsi kombinace barev ) a vyvazit to me slo o svetelnost
vypnul jsem ambient (neni zadne obecne prisviceni)
Jinak scena se da docela dobre osvetlovat ale bacha na okna ktere zaclonite zaluziema ??



Obrázek


pon kvě 15, 2006 2:50 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
odstraneni objektu je pomoci materialu u kterich se nastavi ze nejsou ve scene viditelne.
Prevest zpet do archicadu nelze.

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


pon kvě 15, 2006 3:08 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 22, 2007 2:45 pm
Příspěvky: 12
Příspěvek 
Dobrý den. ma mproblém s rendrováním v Artlantisu. vsechno funguje normálně, sice pomalu, ale funguje to. a když dám rendrovat, objeví se chybové hlášení ze se Artlantis ukončí a uloží. nevíte co s tím? mam 1.6GHz 64bit dvoujádrový, grafila 128MB hyper memory 512MB; 2GB RAM; místa na HDD mam taky spoustu. celkem to už pospicha..


sob bře 24, 2007 9:30 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz