Právě je čtv dub 18, 2024 11:16 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Drobná chyba renderu 
Autor Zpráva

Registrován: čtv čer 21, 2007 8:48 pm
Příspěvky: 258
Příspěvek Re: Drobná chyba renderu
Citace:
V tomto případě byla také možnost neposouvat prvek ale jednu plochu udělat neviditelnou

prave v tomto pripade to nie je dobre riesenie, pretoze zneviditelnenim jednej plochy, vypne aj plochu ktora sa nenachadza v prieniku danych ploch. ale tiez doporucujem robit modelove upravy v primarnom programe. robit odznova tie iste ukony v artlantise je unavne, pracne a nie vzdy sa na vsetko pamata.

_________________
lo


stř pro 21, 2011 1:06 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Drobná chyba renderu
Však to mnohdy není na škodu osobně to občas dělám protože je vliv několika ploch nežádoucí. Každopádně je v tomto případě jedno jestli se prvek posunuje nebo materiál odděluje, pracně je to na stejné úrovni :D přeji pěkný den.


stř pro 21, 2011 2:07 pm
Profil

Registrován: ned čer 19, 2011 7:19 pm
Příspěvky: 102
Příspěvek Re: Drobná chyba renderu
Samozrejme, že v modelári ( AC 12 ) som si tie sklené panely posunúť vedel, tak som to aj robil. Čo som ale nevedel, že sa dá s nimi pohybovať aj priamo v Artlantise, neviem prečo som bol v domnení, že presúvať sa dajú iba objekty Artlantisu, hoci TERAZ už z učebnice viem, že sa objekty dajú vytvárať aj priamo v ňom ( som na strane 100 / 148 :D ). Podarili sa mi (2krat) tie sklené panely posunúť aj v Artlantise. Schválne som napísal, že 2krát, nechápem, že v čom je problém :/..prepnem sa do sprievodcu objektov a tam si následne vyberiem na označenie "materiály" a nejdú mi tie sklá označiť, a nejdú označiť ani pri inej možnosti označení..po reštartovaní PC mi to raz označiť šlo a odvtedy mi to už nejde pri opätovnom skúšaní :( nechápem, že prečo :oops: .....skype účet mám, dávno som ho nevyužíval, no ak Vám to nebude vadiť, tak ho asi aj využijem pri najbližšej komplikácií..

Ešte otázka pre pána Romana: Podľa Vašich slov usudzujem, že ste spomínanú príručku pani Linhartovej preštudovali. Ak áno, tak potom určite viete, že k príručke sú súbory, ktoré nie sú priložené k učebnici ale sa dajú stiahnuť z internetu. Ja som si ich stiahol z www.adsstudio.cz . Zarazilo ma trochu, že v .rar súbore neboli zbalené všetky súbory, ktoré si učebnica vyžaduje. Mali ste podobný problém aj Vy ???


pát pro 23, 2011 10:47 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Karel Gott a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz