Právě je pát dub 19, 2024 1:03 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Vytvoření panoramatického snímku v Artlantis 2.0.3.3 
Autor Zpráva

Registrován: úte říj 28, 2008 4:48 pm
Příspěvky: 4
Příspěvek Vytvoření panoramatického snímku v Artlantis 2.0.3.3
Zdravím.

Chtěl bych se zeptat. Lze vytvořit v Artlantisu panoramatický snímek, který by zobrazil interier (např. jen kuchyň) kolem dokola? Tj. zkrátka snímek, který zachytí celou místnost, jako to dělá Lightworks v AC, když se vytváří QTVR? Zkoušel jsem v artlantisu snad všechno a prostě na to nemohu přijít. Podařilo se mi vytvořit QTVRko navigovatelné, ale já bych potřeboval udělat jen ten panoramatický snímek...

Moc díky za nápady


úte říj 28, 2008 5:19 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Vytvoření panoramatického snímku v Artlantis 2.0.3.3
Dobrý den, co vím lze vytvořit opravdu jen pohybovatelné, pokud se podíváte do zdroje ze kterého on tuto scénu vytváři tak ten obrázek je poskládán na výšku.. ale tuto možnost jste jistě zkoušel-uložit scénu ne do quick time ale do formátu jpg. Ale tak jak to dělá archicad to neumí aspoň tedy co já vím, v příloze je obrázek jak to vypadá. Myslím že ten panoramatický pohled v quicktime není špatný. Hodně zdaru s pozdravem R.B.


Přílohy:
PANORAMA 0000000.jpg [111.07 KiB]
532 krát
úte říj 28, 2008 7:26 pm
Profil

Registrován: úte říj 28, 2008 4:48 pm
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Vytvoření panoramatického snímku v Artlantis 2.0.3.3
Díky. Přesně tak, to jsem zkoušel, neukládat to do QuickTime, ale do jpg. Vím, že QT neni špatný, naopak.. Je super. Ale potřebuji udělat virtuální prohlídku domu, která bude na webu. Jenže převážná většina lidí nemá quicktime nainstalovaný, tudíž když přijdou na web, aby se podívali, prohlidka nebude. Lidi neradi instaluji neco kvuli necemu. Právě proto bych potřeboval jen obrázek, abych to mohl dát do jiného sw, který místo QT udělá Flash animaci... A flash ma snad kazdy... A o necem, co z QTVR udela Flash nevim.. hledal jsem, ale nenasel... Diky moc.. Kdyby nahodou nekoho neco napadlo, budu jedině rád.


úte říj 28, 2008 7:33 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Vytvoření panoramatického snímku v Artlantis 2.0.3.3
Leda udělat fotky všech čtyř stran a pojmout to tak nebo udělat průlet tak že budete stát na místě a otočíte se dokolečka a uložit to do avi to má každý a výsledek bude stejný. Snad se vám to podaří hodně štěstí.


úte říj 28, 2008 8:01 pm
Profil

Registrován: úte říj 28, 2008 4:48 pm
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Vytvoření panoramatického snímku v Artlantis 2.0.3.3
Tak to půjde poladit. Sice musím objetovat nějaký eura za jeden softík, ale půjde to. Musí se to poskládát z obrázků, které si sem dal. Kdybych měl čas, tak si s tím budu hrát v měčem jiném, ale v Artlantisu je to prostě Rychlost a kvalita.. Až bude nějaký výsledek, hodím link pro ukázku...


úte říj 28, 2008 8:51 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Vytvoření panoramatického snímku v Artlantis 2.0.3.3
zkuste ještě to video efekt je v podstatě stejný jako v quicktime (kromě toho že by si s tím lidé mohli sami hýbat) a je to ve formátu avi které když zkomprimujete bude mít i malou velikost a lidé uvidí místnost krásně v průletu dokola:) na link se těším s pozdravem R.B.


úte říj 28, 2008 9:14 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz