Právě je pát bře 29, 2024 8:10 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Artlantis Studio Download 
Autor Zpráva

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Artlantis Studio Download
nejde mi stiahnut z tejto stranky Artlantis Studio 1.2.2 version (English) pre windows archicad 11... :?
Kód:
https://eduregistration.graphisoft.com/artlantis.aspx

ked kliknem na stiahnutie, vyhodi toto:

Obrázek

odkial si mam stiahnut ten artlantis, ked hentam to nejde? :(

este sa chcem spytat ako by sa dali stiahnut tieto tutorialy? aby som si ich mohla ulozit do pc...
Kód:
http://artlantis.com/community/tutorials/#


a este, ako mam ziskat licencny kod pre artlantis student?
na archicad 11 mi poslali uz davno finalny, aj s linkami na stiahnutie artlantisu a pod. ale kod nic... odkial ho mam zohnat? :(


pát zář 05, 2008 12:23 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
1. tak tie tutorialy som si stiahla pomocou doplnku vo firefoxe na stahovanie videi...
2. prihlasila som sa na registracnej stranke archicadu pod svojim konecnym studentskym seriovym cislom a vyziadala si seriove cislo aj k artlantisu, cize ho uz mam, heureka
3. len z toho linku co som tu uviedla, co mi aj teraz este raz poslali k tomu cislu, sa prosto ten artlantis neda siahnut anlgicka verzia pre windows pre archicad 11 student, co s tym?? :(

EDIT: hladala som inde na google, kde by sa dala stiahnut verzia 1.2.2 pre windows a idem to skusit stiahnut odtialto:
Kód:
http://software.filefactory.com/Windows/ArtlantisStudio_Student_Edition_Eng_1-2-2_1/Download.html


4. som si teraz uvedomila, ze cislo co mi poslali k artlantisu je na verziu 2, ale ta ide iba s archicadom 12 dokopy a ja mam 11, bude mi to fungovat aj tak? :? :?:


pát zář 05, 2008 3:27 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
artlantis si stáhni z oficiálních stránek http://www.artlantis.com jinak s tou registrací je to popsánu jak na stránkách cegry tak zde ve foru. Hodně zdaru.


pát zář 05, 2008 3:41 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
Verze dva nemá nic společného s archicadem 12, který se teprve dostavá na náš trh. Do verze 2 můžete transportovat věci i z archicadu 8.


pát zář 05, 2008 3:42 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
roman brzon píše:
Verze dva nemá nic společného s archicadem 12, který se teprve dostavá na náš trh. Do verze 2 můžete transportovat věci i z archicadu 8.

mne ide o to, ze na tejto stranke https://eduregistration.graphisoft.com/artlantis.aspx je to takto:
1. pre archicad 12 sa da odtial stiahnut len artlantis verzia 2.0 pre windows alebo mac
2. pre archicad 11 /ktory mam ja/ sa da odtial stiahnut len artlantis verzia 1.2.2 pre windows alebo mac

takze z toho usudzujem ze potrebujem mat artlantis verziu 1.2.2, ked mam archicad 11, mne to tak logicky vychadza, pozrite sa na to lepsie prosim... :!:


pát zář 05, 2008 4:29 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
tak som stiahla artlantis 1.2.2 en demo ale ten serial co mi poslali k tomu nesedi, asi to bude na verziu 2.0, potom ale nechapem to co uvadzam v predoslom prispevku naozaj... :shock:

Obrázek


pát zář 05, 2008 6:11 pm
Profil

Registrován: pát srp 08, 2008 6:07 pm
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
Stáhni si verzi 2.0..... Stranek na studentskou verzi je řada - viz. oficiální stránky artlantis nebo abvent.com a distributors. Z arch 11 si ukládej do verze 1.2.2, kterou ti samozřejmě art 2 načte a použij to číslo, kt. ti poslali, nebo po další registraci pošlou. Art 2 má řadu výhod oproti verzi 1.2 - viz. forum


pát zář 05, 2008 6:48 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
jak jsem napsal stahněte si uvedenou verzi z odkazu který jsem Vám dal, pokud tam něco takového píší pak je to chyba. Nejdřívě byste měla zkusit mou radu než začnete psát že je k ničemu. S pozdravem R.B.


pát zář 05, 2008 8:27 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
roman brzon píše:
jak jsem napsal stahněte si uvedenou verzi z odkazu který jsem Vám dal, pokud tam něco takového píší pak je to chyba. Nejdřívě byste měla zkusit mou radu než začnete psát že je k ničemu. S pozdravem R.B.

1. najprv som vyskusala co tam pisu oni
2. stahujem aj tu novsiu verziu odkial ste mi poradili, ale musela som sa tam registrovat a stale mi pada prenos... hned ako to bude, tak vyskusam aj to /ved co mi ostava/
3. a odkial mam vediet, ze je chyba co tam oni prave uvadzaju a vy mate len pravdu? ja nepisem k nicomu, skuste si este raz precitat co som napisala... :(


pát zář 05, 2008 8:41 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
no musíte mi hold věřit:) stáhnutí se jistě povede jinak link ke stažení je i na cegře tam třeba bude stabilnější. Hodně zdaru. A omlouvám se za to oslovení teď už vím že jste slečna.


pát zář 05, 2008 8:54 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
milionpatkrat mi padol prenos, no v noci sa mi ten artlantis podarilo stiahnut uplne odinakial - verziu 2.0 en demo, hned rano som do toho skopirovala do aktivacie licencie seriove cislo co mi poslali, no vyhodilo mi toto :(

Obrázek

takze uz ostava asi len dufat, ze ten problem u nich nebude trvat dlho...


sob zář 06, 2008 10:50 am
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
zkuste si stáhnout upgrade ze stránek výrobce ten nainstalujte a zkuste proces znovu, také se mrkni jestli nemáš zapnutý firewall který by jej blokoval.


sob zář 06, 2008 10:29 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: Artlantis Studio Download
uz sa mi to dnes podarilo aktivovat, maly len nejaky problem na serveri zrejme... nasledne som upgradovala tu verziu co som stiahla, uz to ide, vdaka za rady vsetkym


úte zář 09, 2008 9:56 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz