Právě je čtv bře 28, 2024 2:30 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
problém s artlantisem 
Autor Zpráva

Registrován: pát kvě 23, 2008 9:03 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek problém s artlantisem
Dobrý večer. Stáhla jsem si Artlantis 2.0, a pokoušela se aktivovat studentskou licenci. Bohužel se nezadařilo. Našla jsem tedy nějakou starší verzi 1.2, a u té už mi licence funguje. Mám ale ještě jeden problém,s angličtinou, a proto se chci zeptat, kde bych mohla najít češtinu do jedné z těchto verzí. Problém bude nejspíš mnou, ale já nikde nic nenašla :(


pát kvě 23, 2008 9:12 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: problém s artlantisem
Ahoj, odpověď na získání licence je popsán v jednom odkazu asi o tři níže. Jinak čeština je již volně k dostání a ke stažení na http://www.cegra.cz


sob kvě 24, 2008 10:28 pm
Profil

Registrován: pát kvě 23, 2008 9:03 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: problém s artlantisem
jinde by se sehnat nedala? :roll:


ned kvě 25, 2008 9:13 am
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: problém s artlantisem
Napište mi prosím na tento mail roman.brzon@seznam.cz a já Vám češtinu zašlu. S pozdravem R.B.


úte kvě 27, 2008 11:09 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: problém s artlantisem
roman brzon píše:
Ahoj, odpověď na získání licence je popsán v jednom odkazu asi o tři níže. Jinak čeština je již volně k dostání a ke stažení na http://www.cegra.cz

kde to ako ma byt? ja to tam nevidim :(


pát zář 05, 2008 12:16 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: problém s artlantisem
stačilo trošku hledat:)

Já jen doplním Martina Rosu pro ty, co jsou šikovní jak já :wink: (pokus o polopatický návod). Nejdříve se na zmiňovaných stránkách musíte zaregistrovat. Poté musíte uskutečnit až do konce virtuální nákup, byť se jedná o školní verzi, která je zdarma (neustále vám to bude házet nulovou částku dolarů). Na základě této dostanete mail s linkem na download. Dále budete vyzváni, aby jste zaslali faxem, či na uvedený mail svoje studentské ID číslo a další údaje - slečně stačí poslat odkaz na anglickou sekci vašich fakultních stránek, kde jste před tím zadali vyhledat osobu dle ID čísla - tím dokážete, že na dané škole existujete a máte statut studenta. Tím celá obstrukce končí a vy v konečné fázi obdržíte mailem serial pro roční provoz.


pát zář 05, 2008 3:39 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: problém s artlantisem
roman brzon píše:
stačilo trošku hledat:)

Já jen doplním Martina Rosu pro ty, co jsou šikovní jak já :wink: (pokus o polopatický návod). Nejdříve se na zmiňovaných stránkách musíte zaregistrovat. Poté musíte uskutečnit až do konce virtuální nákup, byť se jedná o školní verzi, která je zdarma (neustále vám to bude házet nulovou částku dolarů). Na základě této dostanete mail s linkem na download. Dále budete vyzváni, aby jste zaslali faxem, či na uvedený mail svoje studentské ID číslo a další údaje - slečně stačí poslat odkaz na anglickou sekci vašich fakultních stránek, kde jste před tím zadali vyhledat osobu dle ID čísla - tím dokážete, že na dané škole existujete a máte statut studenta. Tím celá obstrukce končí a vy v konečné fázi obdržíte mailem serial pro roční provoz.


to som davno absolvovala uz pred 2 ci 3 rokmi aj 2-3x za tu dobu, ja sa ale pytam na cestinu do artlantisu...


pát zář 05, 2008 4:24 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: problém s artlantisem
před dvěma či třema roky to takhle ještě nefungovalo:) každopádně čeština je volně ke stažení na stránkách cegry, v sekci download. Pokud budete mít problémy napište mi a pošlu Vám ji.


pát zář 05, 2008 8:25 pm
Profil

Registrován: pát úno 15, 2008 1:26 pm
Příspěvky: 123
Bydliště: Galanta
Příspěvek Re: problém s artlantisem
roman brzon píše:
před dvěma či třema roky to takhle ještě nefungovalo:) každopádně čeština je volně ke stažení na stránkách cegry, v sekci download. Pokud budete mít problémy napište mi a pošlu Vám ji.

tak aspon na Slovensku u nas urcite fungovalo aj pred 2 ci 3 rokmi uz, pretoze viem ze som sa tak registrovala, potom mi poslali docasne cislo, po overeni udajov uz finalne na 1 rok a za rok sa to zas predlzovalo atd. :!:


pát zář 05, 2008 8:38 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: problém s artlantisem
tak na slovensku asi jo:)


pát zář 05, 2008 8:52 pm
Profil

Registrován: pát zář 12, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: problém s artlantisem
Dobrý den,
Artlantis jsem si úspěšně stáhnul a nainstaloval. Bez problémů jsem zaktivoval studentskou licenci. Problém nastal, když jsem chtěl do projektu vložit objekt. Otevřel jsem si okno katalog, a ten se roztáhl na celou plochu monitoru, zkoušel jsem ho zmenšit (nebo posunout), ale jediné na co to reaguje je zavření (popř. vypnutí katalogu). Prosím o radu


Přílohy:
Poznámka: šipky znárorňují, jakým seměrem jsem se pokošel okno stáhnout
art.jpg [33.54 KiB]
696 krát
pát zář 12, 2008 7:15 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: problém s artlantisem
Dobrý den je potřeba opravit chybu v registrech zde je postup:
je potřeba mít vypnutý artlantis:
nabídka start (v levo dole), spustit (otevře se vám obdélníkové okno s řádkem), pak napíšete regedit a v levém sloupečku najdete too HKEY_CURRENT_USER pak najdete složku artlantis 2 a smažete jí restartujete počítač a bude to pokud by vám to nešlo napište, hodně zdaru (pokud v té složce budete mít více artlantisů smažte jen ten render , ten ve kterém máte zmíněný problém). Hodně zdaru.


pát zář 12, 2008 8:52 pm
Profil

Registrován: pát zář 12, 2008 7:03 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: problém s artlantisem
Dobrý den,
problém vyřešen, moc děkuji :wink:


sob zář 13, 2008 6:14 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz