Právě je čtv bře 28, 2024 12:14 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
rychlost animace 
Autor Zpráva

Registrován: sob úno 23, 2008 3:25 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek rychlost animace
zdravím,
Potřeboval bych radu ohledně animace v Artalntis Studiu. Nevíte někdo jakým způsobem se nastavuje rychlost pohybu kamery po trase u jednotlivých sequencí? Prioritně je to nastavený tak, že pohyb kamery se postupně rozjíždí na větší rychlost a kekonci se zase zpomaluje, až se zastaví. Potřeboval bych toto zpomalování a zrychlování ovládat.

předem dík za typy


ned bře 23, 2008 3:28 am
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: rychlost animace
Dobrý den, nevím o tom že by se toto dalo ovládat napadá mě pouze vložit před konec další pozici kamery a tudíž by průlet začal zpomalovat až za ní. Také se dá použít střižna videa kterou to čas od času upravím a třeba celé zpomalené uříznu:) Nashledanou.


úte bře 25, 2008 4:24 pm
Profil

Registrován: sob úno 23, 2008 3:25 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: rychlost animace
S tou novou pozicí jsem to samozřejmě zkoušel, ale problém je v tom, že se mi do videa vyrendruje vždy jenom ta jedna sequence a ne všechny tak jak jdou za sebou. Prostě mi jenom přijde nepochopitelný, že když nastavím trasu kamery v rámci celého projektu (např. muzeum), tak na začátku mi to video jede extrémně pomalu, postupně se zrychluje, pak valí zase moc rychle, a nakonec se zase zpomaluje na rychlost nula nula nic. Že by to v Artlantisu nedomysleli? Nebo se tato vlastnost dá snad někde vypnout? Nebo musím nastavit celu trasu videa z několika sequencí, který mají začátky a konce překrývající se, zvlášť je vyrendrovat a potom podstoupit úmorný stříhání pomalých začátků a konců? Fakt netuším, ale než abych to pak musel stříhat, radši se naučím se Cinemou(věřím že tam to pude). Přesto by mi rada pomohla, aspoň v tuto chvíli.
Prosím poraďte!


úte bře 25, 2008 11:55 pm
Profil

Registrován: sob úno 02, 2008 1:18 am
Příspěvky: 429
Příspěvek Re: rychlost animace
Dobrý den, to že vám jede video rychle je nastavením časů mezi jednotlivými kamerami, to se samozřejmě dá. V mých videí je zrychlení otázkou 1 sekudny a spomalení asi dvou což mi nepříjde tak hrozné a ustřihnutí také netrvá dlouho. Jinak render můžete dát až od určitého snímku a pak tam samozřejmě zrychlení mít nebudete. Takže dejte kameru třeba o trochu před pozici kterou chcete a při renderu dáte renderovat až třeba od pozice 2 sekundy a do pozice o 2 sekundy před koncem. Tímto se to obejít dá a problém to vyřeší. O funkci vypnutí opravdu nevím-omlouvám se. Pokud chcete přesnější návod napište na roman.brzon@seznam.cz. Děkuji s pozdravem R.B.


stř bře 26, 2008 9:30 pm
Profil

Registrován: sob úno 23, 2008 3:25 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: rychlost animace
dík, fajn poznatek. v jednoduchosti je krása :)


úte dub 15, 2008 11:05 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz