Právě je čtv bře 28, 2024 8:26 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
2D zobrazení dvoukřídlých dveří-nastavení zobrazení dveří 
Autor Zpráva

Registrován: ned dub 22, 2007 5:28 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek 2D zobrazení dvoukřídlých dveří-nastavení zobrazení dveří
Hledám nějaký knihovní prvek dvoukřídlých dveří u kterého by se dalo nastavit pro 2D zobrazení otevření každého křídla zvlášť. Třeba 90° pravé a 30°levé. V nastavení dvěří jsem to u knihovních prvků v A10 nenašel. Neví někdo o ničem?


ned dub 22, 2007 5:34 pm
Profil

Registrován: stř říj 12, 2005 4:17 pm
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: 2D zobrazení dvoukřídlých dveří-nastavení zobrazení dveř
ardenc píše:
Hledám nějaký knihovní prvek dvoukřídlých dveří u kterého by se dalo nastavit pro 2D zobrazení otevření každého křídla zvlášť. Třeba 90° pravé a 30°levé. V nastavení dvěří jsem to u knihovních prvků v A10 nenašel. Neví někdo o ničem?


Dveře VHF


čtv črc 12, 2007 11:58 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 2D zobrazení dvoukřídlých dveří-nastavení zobrazení dveř
Majkl píše:
ardenc píše:
Hledám nějaký knihovní prvek dvoukřídlých dveří u kterého by se dalo nastavit pro 2D zobrazení otevření každého křídla zvlášť. Třeba 90° pravé a 30°levé. V nastavení dvěří jsem to u knihovních prvků v A10 nenašel. Neví někdo o ničem?


Dveře VHF



NEDOPORUČUJI používat knihovny VHF pro ArchiCAD 10 ! Leč se neustále tyto knihovny vyskytují v letákách a ceníkách na setkáních uživatelů, dokonce se zavádějícím pojmem upgrade, tyto knihovny nešlapou korektně v archicadu 10. Je tam řada chyb a nedostatků na které je poukazováno v příslušné sekci zde na fóru. Co mám informace, tak upgrade těchto knihoven zatím neni a asi ani nikdy nebude.

Knihovny VHF jsou dobré maximálně pro verzi archicadu 9 a níž. Nikoliv rozhodně pro archicad 10 !

PS: pro majkla: Vy, jako autor těchto knihoven to snad sám víte nejlépe, ne ? : ))))

_________________


AC 5 ...... 23


čtv črc 12, 2007 12:53 pm
Profil

Registrován: stř říj 12, 2005 4:17 pm
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: 2D zobrazení dvoukřídlých dveří-nastavení zobrazení dveř
CADmaster píše:
Majkl píše:
ardenc píše:
Hledám nějaký knihovní prvek dvoukřídlých dveří u kterého by se dalo nastavit pro 2D zobrazení otevření každého křídla zvlášť. Třeba 90° pravé a 30°levé. V nastavení dvěří jsem to u knihovních prvků v A10 nenašel. Neví někdo o ničem?


Dveře VHF



NEDOPORUČUJI používat knihovny VHF pro ArchiCAD 10 ! Leč se neustále tyto knihovny vyskytují v letákách a ceníkách na setkáních uživatelů, dokonce se zavádějícím pojmem upgrade, tyto knihovny nešlapou korektně v archicadu 10. Je tam řada chyb a nedostatků na které je poukazováno v příslušné sekci zde na fóru. Co mám informace, tak upgrade těchto knihoven zatím neni a asi ani nikdy nebude.

Knihovny VHF jsou dobré maximálně pro verzi archicadu 9 a níž. Nikoliv rozhodně pro archicad 10 !

PS: pro majkla: Vy, jako autor těchto knihoven to snad sám víte nejlépe, ne ? : ))))


Precetl jsem si jeste jednou pripominky ke knihovnam VHF v jine sekci. Krome cary v rezu nad dvermi a obcasneho vypadnuti funkce podlahy jsem se docetl jen samych navrhu na vylepseni, zadne jine zavady na funkcnosti, ktere by zpusobilo pouzivani ve verzi 10. Sipka v menu je jiz davno davno opravena a vsichni kdo napsali ze jim to zlobi dostali novou knihovnu gratis......Mate nejakou zavadu mezi verzemi Dveri VHF pro ArchiCAD 9 a 10 o ktere jste se tady nezminil..? Sem, s ni. Pokud to nebude jeden z navrhu na vylepseni, ktery znamena naprogramovat novou knihovnu pak to opravim. Vim o jedne zavade u oken, kterou slibil opravit pan Cipra, snad se ji brzo dockame.


čtv črc 12, 2007 5:51 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
V tom případě beru zpět, rejpnu si ale teda ještě do jiného místa. Když jsem poukazoval na chybu s rolovacím menu, o kterém tvrdíte že jste již opravil, řekl jste, že upgrade knihoven VHF a stím i opravy pro AC 10 nejsou v plánu. Dlouho se tak nic nestalo a teď se dovídám, že opravené knihovny už jsou a mají jen ti, co si stěžovali až poté co jste to opravil, jestli to tak chápu. V tom případě je distribuce opravené knihovny na jedničku : )))) A já se omlouvám, neboť jsem doteď žil v nevědomosti, tím se přikláním k žádosti o opravenou knihovnu VHF pro AC 10.

PS: Pochybuji že bývalý zaměstnanec cegry bude jen tak něco zdarma opravovat za vás : )

_________________


AC 5 ...... 23


čtv črc 12, 2007 7:27 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 15, 2005 1:40 pm
Příspěvky: 185
Příspěvek 
Když už jste v žhavé diskuzi ke dveřím...zdá se mi že maďaři pořád ne a ne ty dveře nějak udělat...okna už jakž takž jedou...opravdu si Majkl nenajde čas na upgrade dveří VHF? vzhledem k novým možnostem 10,11 a připomínkám uživatelů? Fakt bych to docela ocenil i finančně samozřejmě :wink:

nebo ještě jinak nenajde se někdo kdo by přímo integroval do archicadu CZ dveře podle přání našich uživatelů? Ty maďarské jsou fakt maďarské...a už mě to za ty roky štve....ať se na mě nikdo nezlobí, ale dveře jsou v baráku základ i v tom virtuálním.....


pát črc 13, 2007 12:10 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
CADmaster píše:
PS: Pochybuji že bývalý zaměstnanec cegry bude jen tak něco zdarma opravovat za vás : )


no neco sem michalovi slibil a jelikoz to skoro slo mimo cegru tak se na to podivam ale ma standartni priority

Jen sem to chtel uvest na pravou miru :lol:

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


pát črc 13, 2007 9:24 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz