Právě je pát bře 29, 2024 12:07 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
šrafa tepelné izolace v sendvičových konstrukcích 
Autor Zpráva

Registrován: sob čer 21, 2014 12:00 am
Příspěvky: 1
Příspěvek šrafa tepelné izolace v sendvičových konstrukcích
Dobrý den, mam dotaz ohledně šrafy TI v sendvičových kcích, už tu bylo jednou řešeno v roce 2008 a vyřešeno nebylo tak se ptám znovu...

když vytvářím sendvičovou konstrukci podlahy a nastavuji si tam šrafu tepelné izolace, tak v základním AC 15 je možné nastavit pouze výplň "izolace tepelná"...tato výplň bohužel nepůsobí moc esteticky a já bych potřeboval zobrazit do podlahy klasickou vlnovku, která je jako 2D objekt....
lze toto nějak řešit, krom toho, že si vlnovku dokreslim ve 2D? lze z 2D vlnovky nějak udělat výplň popřípadě nemá někdo již někdo vytvořenou výplň s klasickou vlnovkou??

díky za odpověd


sob čer 21, 2014 12:10 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: šrafa tepelné izolace v sendvičových konstrukcích
V nastavení sendvičové konstrukce je třeba zvolit metodu výplně symbolové šrafy "vyplnit vrstvu" a poté vše funguje jak má. Ještě jedna věc, nevím přesně od které verze archicadu právě toto vyplňování funguje, ale já to poznám tak, že od té verze prívě přibyly další dvě symbolové vrstvy, které se jmenují "Teplená izolace - Minerální vlna" a "Tepelná izolace - XPS" a u těchto výplní toto funguje. Když jsem tohle zkoušel kdysi na verzi AC16 a použil jsem nějakou přenášenou původní šrafu, která se jmenovala jen "minerální vlna" tak u té to nefungovalo. Proč, to jsem již nepátral : )

Příloha:
Snímek obrazovky 2014-06-23 v 10.02.37.png
Snímek obrazovky 2014-06-23 v 10.02.37.png [ 140.89 KiB | Zobrazeno 11133 krát ]


Příloha:
Snímek obrazovky 2014-06-23 v 10.03.15.png
Snímek obrazovky 2014-06-23 v 10.03.15.png [ 131.95 KiB | Zobrazeno 11133 krát ]

_________________


AC 5 ...... 23


pon čer 23, 2014 10:09 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz