Právě je pát bře 29, 2024 1:15 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Sendvičové konstrukce 
Autor Zpráva

Registrován: pon bře 05, 2007 8:32 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Sendvičové konstrukce
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak se dělá v AC10 nová sendvičová konstrukce (konkrétně mat. MEDMAX Neopor 450). Ve verzi 8.1 na to byl odkaz v menu "Volby, sendvičové konstrukce", ale v desítce mi to nějak nejde. Teprve s AC začínám tak mě prosím nekamenujte. Dík za odpověď.

PS- Jsem samouk a tak bych uvítal na těchto stránkách nějaký jednoduchý příklad projektu domu (od základů po střechu), protože nevím jak Vy, ale já se nejlíp učím na příkladech.


pon bře 05, 2007 10:10 pm
Profil

Registrován: stř úno 28, 2007 8:52 pm
Příspěvky: 4
Příspěvek 
pro nastvování skladby sendvičů kce je zde taky odkaz na nastavení. nyní se nachází pod: volby --> atributy prvku --> sendvičové konstrukce a zbytek je stejný jako v AC 8.1 :lol:


pon bře 05, 2007 11:46 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Sendvičové konstrukce
papan píše:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak se dělá v AC10 nová sendvičová konstrukce (konkrétně mat. MEDMAX Neopor 450). Ve verzi 8.1 na to byl odkaz v menu "Volby, sendvičové konstrukce", ale v desítce mi to nějak nejde. Teprve s AC začínám tak mě prosím nekamenujte. Dík za odpověď.

PS- Jsem samouk a tak bych uvítal na těchto stránkách nějaký jednoduchý příklad projektu domu (od základů po střechu), protože nevím jak Vy, ale já se nejlíp učím na příkladech.


Zaslal jsem vám tabulku, kde je graficky porovnané menu z AC 9 a AC 10. V případě, že víte, kde co bylo v AC 9 a nemůžete to v AC 10 nalézt, řešení najdete v té tabulce.

K příkladu rodinného domu. Pokud není žádný ukázkový projektk v instalaci AC, tak máte asi smůlu : ), Leda že by ho někdo vyprojektoval a pak poskytl. Ale to stojí čas a zákonitě i .... ;-)

_________________


AC 5 ...... 23


úte bře 06, 2007 8:20 am
Profil

Registrován: pon bře 05, 2007 8:32 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Sendvičové konstrukce
Děkuji za info. Včera jsem na to koukal znovu a jsem lama že jsem si toho nevšimnul. :) :) :)
Co se týče toho příkladu tak jsem chtěl něco jako je na stránkách FASTu, akorát aby to bylo napsáno pro AC10 a ne AC7. Kdyby byl někdo tak hodnej a něco "pustil do světa" tak by to bylo fajn. Jinak dík za pomoc.
Ahoj. :wink:


úte bře 06, 2007 3:43 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz