Právě je čtv bře 28, 2024 11:40 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Špatná textura 
Autor Zpráva

Registrován: pát lis 12, 2010 8:47 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Špatná textura
Dobrý den.

Doufám, že to vkládám do dobré sekce, pokud ne, omlouvám se a prosím, přesuňtě to správně nebo mě odkažte na správnou cestu. A také se případně předem omlouvám, jestli se to tu už řešilo, ale nikde jsem to nemohl najít, tak mě případně napište odkaz a já se na to podívám, děkuji!

Ale zpět k problému. Stalo se mi, že jsem otevřel projekt, ve kterém jsem byl třeba v půlce, a chtěl jsem ho dodělat, respektivě vložit nábytek. No jenže se mi u každého nového vloženého nábytku zobrazovala ta samá a špatná textura. Nevím, jestli je tam jen něco špatně zaškrtlé, nebo v čem ten problém je, ale když projket vytvořím nový, tak textury se zobrazují tak, jak mají. Ať už jde o vložený nábytek z internetu nebo ze samotné zabudované knihvny ArchiCADu. Přikládám obrázek a prosím o pomoc či radu, jestli se s tímto už někdo setkal, ať mi poradí, jak zobrazovat textury správně.

Mockrát Všem děkuji za jakoukoliv odpověď. Ať pomoc, či případné přesunutí na již řešený probém.


Přílohy:
Problém textura.jpg
Problém textura.jpg [ 204.92 KiB | Zobrazeno 8950 krát ]
čtv srp 04, 2011 6:06 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 24, 2007 3:31 pm
Příspěvky: 517
Příspěvek Re: Špatná textura
Zkontrolujte si toto nastavení objektů...


Přílohy:
material_objektu.jpg
material_objektu.jpg [ 66.98 KiB | Zobrazeno 8949 krát ]

_________________
ing. Michal Jirát
Business Centrum Mikrotechna a.s.
NOSCALE architects, s.r.o.
Odborná rada pro BIM
Výuka ArchiCADu na FA ČVUT

Realizační dokumentace a rekonstrukce v AC23 s přehledem, teamwork2 je super a prezentace pomocí BIMx nemá chybu
čtv srp 04, 2011 8:46 pm
Profil

Registrován: pát lis 12, 2010 8:47 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Špatná textura
Děkuji, teď budu vypadat jako úplný blb, ale několikrát jsem to kontroloval, teď jsem to napsal sem na net a ona to byla ta chyba :) Několikrát jsem to kontroloval, to bylo to první, co mě napadlo, bylo to v pořádku. Zeptám se na foru a jako na potvoru :) Díky ještě jednou.


čtv srp 04, 2011 10:11 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz