Právě je čtv bře 28, 2024 11:13 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
nefunguje česká nápověda pro AC10 
Autor Zpráva

Registrován: stř srp 23, 2006 4:35 pm
Příspěvky: 27
Příspěvek nefunguje česká nápověda pro AC10
Zdravím
Přišel mi odkaz na stažení a nainstalování české nápovědy pro AC10. I když jsem ji před tim snad ještě nepoužil, tak jsem ji chtěl vyzkoušet, ale bohužel nefunguje. Otevře se pouze prázdné okno prohlížeče rozdělené na 2 části. Nefunguje ve FF ani IE. Pokud někdo ví co s tím, tak díky za radu


úte říj 17, 2006 8:50 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Toto reste nejlepe telefonicky s hotline
jinak aspon napiste co co jste udelal protoze napoveda je vazana na spravny postup zadani do archicadu.

1. korektni rozbaleni raru (obsahuje 6 adresaru a 544 html souboru)
2. nahrazeni obsahu adresare "files" v adresari napoveda soubory viz výše
3. tedy v adresari files je po zmene opet 6 adresaru a 544 html dokumentu.

instalace je platna jen do korektniho ceskeho archicadu 10

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


úte říj 17, 2006 8:56 am
Profil

Registrován: stř srp 23, 2006 4:35 pm
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: nefunguje česká nápověda pro AC10
udělal jsem přesně to co popisuje pan Cipra - adresáře jsou identické - porovnáno v totalcomenderu - včetně podadresářů - po kliknutí na nápověda AC10 se otevře prohlížeč s odkazem file:///C:/Program%20Files/Graphisoft/ArchiCAD%2010/N%E1pov%ECda/Files/wwhelp/wwhimpl/js/html/wwhelp.htm ale zobrazí se poze bílá strnaka


úte říj 17, 2006 9:10 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
nemate blokovane java skripty ??
než jsme to pustily skousely to 3 lidi a bylo to bez problemu :((
dokonce v nastroji zed a po F1 to skočí do napovedy pro zdi (a to to bylo jeste pred chvili anglicky :))

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


úte říj 17, 2006 9:16 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Toto se mi stávalo u starších verzích a to díky tomu, že jsem používal v té době jiný internetový prohlížeč, který s tím měl problémy. Pod klasickým IE to vždy šlo. Už jsem o nápovědě informován (předešlý můj dotaz, kdy jsem nevěděl o co jde beru tedy zpět) a právě jsem ji nainstaloval a mě vše funguje bez problému, ale pouze opět v Internet Exploreru. Například ve Firefoxu Mozile mi to dělá to co vy popisujete. Ověřte si tedy jaký prohlížeč máte nastaven v počítači jako implicitní a zkuste otevřít index nápovědy v klasickém internet exploreru.

_________________


AC 5 ...... 23


úte říj 17, 2006 9:18 am
Profil

Registrován: stř srp 23, 2006 4:35 pm
Příspěvky: 27
Příspěvek 
CADmaster píše:
Toto se mi stávalo u starších verzích a to díky tomu, že jsem používal v té době jiný internetový prohlížeč, který s tím měl problémy. Pod klasickým IE to vždy šlo. Už jsem o nápovědě informován (předešlý můj dotaz, kdy jsem nevěděl o co jde beru tedy zpět) a právě jsem ji nainstaloval a mě vše funguje bez problému, ale pouze opět v Internet Exploreru. Například ve Firefoxu Mozile mi to dělá to co vy popisujete. Ověřte si tedy jaký prohlížeč máte nastaven v počítači jako implicitní a zkuste otevřít index nápovědy v klasickém internet exploreru.


asi to bude tim, výchozí prohlížeč mám nastaven Firefox - ale pokud použiju nápovědu přes F1, tak se to kupodivu otevře v Internet Exploreru - zlobí to tedy jen při proklikání se nápověda/nápověda AC10 - ale to se dá přežít. :) díky za radu


úte říj 17, 2006 10:00 am
Profil

Registrován: stř říj 10, 2007 1:38 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek 
můžete mi prosím dát nějakej odkaz na to kd esi mlžu stáhnout českou nápovědu na AC 10 díky


stř říj 10, 2007 2:24 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
mad..dog píše:
můžete mi prosím dát nějakej odkaz na to kd esi mlžu stáhnout českou nápovědu na AC 10 díky


Pokud vlastníte legální licenci archicadu, měl by jste mít českou nápovědu v instalaci, v případě že ne, obraťte se na distributora. Volný odkaz na takovýto materiál se nešíří.

_________________


AC 5 ...... 23


čtv říj 11, 2007 12:07 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz