Právě je úte bře 19, 2024 8:45 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
problém s javou u AC17 
Autor Zpráva

Registrován: ned zář 28, 2014 9:39 am
Příspěvky: 1
Příspěvek problém s javou u AC17
Dobrý den,
mám problém s nainstalováním archicadu 17 studentskou roční verzí. Archicad 17 mám už stažený z myarchicad.com. Při prvních pokusech o nainstalování archicadu se mi pokaždé ukázala chyba že má zastaralou java runtime, proto jsem ji několikrát instaloval znovu a i stáhl nějaké aktualizace, bohužel nic nepomohlo. Po posledním pokusu s javou, pokaždé když stažený soubor otevřu a určím kam ho chci rozbalit, dám např na plochu, to napíše, že by se mi měl otevřít po rozbalení průvodce instalací, složka se na chvilku na ploše objeví ale po pár vteřinách sama od sebe zmizí dál už se nic neděje. Dále mi taky nejde odinstalovat roční (už neplatná) studentská verze archicadu 16, opět mi to píše problém s java runtime . Mám 64bit windows 7. Potřeboval bych vědět přesný odkaz ke stažení správné javy, v které je podle mě možný problém. Budu rád za každou radu.


ned zář 28, 2014 9:45 am
Profil

Registrován: pon pro 03, 2012 5:53 pm
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: problém s javou u AC17
Dobrý den,
při instalaci ArchiCADu je třeba mít v PC pouze jednu a tu správnou verzi Javy. Takže bych postupoval následovně. Nejprve odinstalujte z počítače všechny Javy, které tam dosud máte. Poté pokud chcete odinstalovat AC16, si z přiloženého odkazu: http://www.graphisoft.com/downloads/java.html stáhněte příslušnou verzi Javy a nainstalujte ji. Po odinstalování AC16 ji odinstalujte a pro instalaci AC17 si zase ze stejného odkazu nainstalujte verzi pro AC17. V posledním kroku si můžete vrátit do PC nejaktuálnější verzi Javy, kterou potřebuje například internetové bankovnictví. Nyní by mělo vše být bez problémů.


pon zář 29, 2014 9:13 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz