Právě je čtv bře 28, 2024 10:41 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Problém s instalací studentské verze ArchiCADu 15 
Autor Zpráva

Registrován: sob úno 04, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek Problém s instalací studentské verze ArchiCADu 15
Dobrý den,
reinstaloval jsem windows a poté jsem chtěl nainstalovat AC 15. Stáhl jsem tedy soubor ze svého účtu na myarchicad.com
Když jsem ho chtěl nainstalovat, tak se archicad rozbalil to Tempu, ale vlastní instalace se nespustila. Javau mám nainstalovanou a podle testu na http://java.com/en/download/testjava.jsp i funkční. Soubory se, ale hned po rozbalení z Tempu vymažou. Při rozbalování jsem odškrtnul, aby soubory v Tempu zůstaly. Když jsem chtěl ale AC nainstalovat ručně přes SETUP, tak se nic nedělo. Zkusil jsem tedy nainstalovat starší, AC 14, ale tam nastal ten samý problém. Ještě bych dodal, že systém jsou Windows vista bussines, SP1. HW by měl být v pořádku, dříve to tam běhalo bez problémů. Zkusím přeinstalovat Javu a vypnout antivir, na Win jsem přihlášen jako administrátor. Nenapadá, či nesetkal se někdo z Vás s podobným problémem a případně jako ho vyřešil. Pak už mě napadá snad jen znova reinstal systémů, ale uvítal bych rychlejší řešení.
Děkuji za odpovědi a nápady.

_________________
ArchiCAD 15, Artlantis studio 4, Photoshop, InDesign, Google SketchUp a pomalinku se přesouvám na 3DS Max. Student architektury na ČVUT, nadšený do BIM a grafiky. Amatér (= nadšenec) a poloprofesionál (= občas nějaký ten peníz si přivydělám).


sob úno 04, 2012 11:42 pm
Profil

Registrován: sob úno 04, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Problém s instalací studentské verze ArchiCADu 15
Problém vyřešen :) Nevím v čem to bylo, udělal jsem vše naráz a instalace se spustila.

_________________
ArchiCAD 15, Artlantis studio 4, Photoshop, InDesign, Google SketchUp a pomalinku se přesouvám na 3DS Max. Student architektury na ČVUT, nadšený do BIM a grafiky. Amatér (= nadšenec) a poloprofesionál (= občas nějaký ten peníz si přivydělám).


pon úno 06, 2012 2:12 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz