Právě je pát bře 29, 2024 8:58 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
ZNOVUINSTALACE AC12-STUDENTSKÉ VERZE PO PŘEINSTALOVÁNÍ WIN 
Autor Zpráva

Registrován: úte říj 28, 2008 4:47 pm
Příspěvky: 16
Příspěvek ZNOVUINSTALACE AC12-STUDENTSKÉ VERZE PO PŘEINSTALOVÁNÍ WIN
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jak je to s opětovnou instalací AC12 a ATL 2 (jednoroční stažená studentská verze) v případě přeinstalování systému Windows XP...?
Zda je vůbec možné znovunainstalování AC12 Atl 2 jednoročních studentských verzí..? A jak se případně opětovná znovuinstalace provádí....? Děkuji..


úte bře 03, 2009 10:39 pm
Profil

Registrován: pon srp 06, 2007 3:03 pm
Příspěvky: 65
Příspěvek Re: ZNOVUINSTALACE AC12-STUDENTSKÉ VERZE PO PŘEINSTALOVÁNÍ WIN
jestli mate schovany mail s Vasim rocnim cisslem, tak ho tam staci pri instalaci napsat a mate vyhrano.
jestli jste Vase seriove cislo smazal, tak se znovu zaregistrujte na https://eduregistration.graphisoft.com/


stř bře 04, 2009 12:34 pm
Profil

Registrován: úte říj 28, 2008 4:47 pm
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: ZNOVUINSTALACE AC12-STUDENTSKÉ VERZE PO PŘEINSTALOVÁNÍ WIN
...mail s mojim ročním číslem mám, ale nemám instalační soubory obou programů. Při pokusu je znova stáhnout na příslušných stránkách graphisoftu mě to nepustilo dál s tím , že jsem dosáhl maximálního počtu stažení, tj. jednoho. Nevíte co s tím? A pak taky se chci zeptat, to se mám znovu zaregistrovat pod stejným jménem...? Děkuji J.


čtv srp 06, 2009 3:17 pm
Profil

Registrován: sob čer 19, 2010 10:16 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: ZNOVUINSTALACE AC12-STUDENTSKÉ VERZE PO PŘEINSTALOVÁNÍ W
Jo, na to jsem taky narazil, když jsem si nevypnul automatické aktualizace, onoto hned při instalaci našlo na webu verzi 13... a tím se to samo hned zakouslo.

Na podpoře mi řekli že mám smůlu, protože politikou firmy je aby studenti pracovali s aktuální verzí.

Ve škole mi na to kupodivu taky řekli, že mám smůlu, protože tenhle ročník se prostě učí se dvanáctkou a basta fidli... :_)

Takže jsem udělal potom zkušenost -- i do warezové verze se dá zadat starej školní licenční klíč a funguje to jak má... :-)


sob čer 19, 2010 10:24 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz