Právě je čtv bře 28, 2024 10:22 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Problém s instalací ArchiCADU 
Autor Zpráva

Registrován: ned pro 13, 2009 8:21 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Problém s instalací ArchiCADU
Dobrý den,
Jsem student, měl jsem studenskou verzi ArchiCADU 12, u kterého mi bohužel skončila licence. Nové sériové číslo jsem nedostal, a tak jsem ArchiCAD 12 nahradil ArchiCADEM 13, který jsem si stáhnul na webových stránkách - myarchicad.com, kde jsem i samozřejmě zaregistrovný. Bohužel jsem nikde nenašel knihovny do ArchiCADU 13, tak jsem jej odinstaloval a pokoušel se naistalovat ArchiCAD 12, který se mi mezi tím podařilo sehnat. Bohužel se mi to už nepodařilo, od té doby již nemohu žádný jiný naistalovat ani ArchiCAD 12 ani ArchiCAD 13. Když zadám sériové číslo - zobrazí se mi varovný vykřičník a tlačítko "další" zůstavá zmražené.
Sériové číslo tam kopíruji i píšu ručně, takže tam by chyba být neměla. Zkoušel jsem program opětovně stahovat, po druhé jsem se zaregistroval - dostal jsem nový kód. Nic není platné stále nejde!
Obracím se na Vás s prozbou o pomoc neboť program nutně potřebuji.


pon pro 14, 2009 12:33 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 02, 2007 2:34 pm
Příspěvky: 452
Příspěvek Re: Problém s instalací ArchiCADU
Dobrý den

Dávejte při zadávání pozor jaké vyplňujete uživatelské jméno a jaký licenční kód je platný k danému jménu. Často jsou problémy s registrací Archicadu při instalaci způsobeny touto banální chybou, kdy jsou zadávány nekorektní údaje. Pozor na diakritiku!!!

Sériové číslo pro AC13 není platné pro AC12. Abyste dostal číslo pro AC12 musel jste o něj při vypršení platnosti předchozího čísla zažádat. Pokud jste tak udělal a číslo vám nepřišlo, zkontrolujte složku nevyžádané pošty v e-mailu, často tam tento email "spadne".

Knihovna Archicadu 13 je ve standardní složce Graphisoft/Archicad 13 zpravidla v Program Files. Rozhodně kvůli tomu není třeba odinstalovávat Archicad. Pokud otevřete nový soubor AC13 bude načtena automaticky. Při otevření starších souborů např. z AC12 bude načtena knihovna AC12 a knihovnu AC13 si přidáte z výše uvedené složky.

V případě, že se vám nadále nepodaří nainstalovat Archicad, kontaktujte mě na hotline@cegra.cz do emailu napište vaše uživatelské jméno, registrační e-mail a sériové číslo.

_________________
Intel Core i7 2630 2.0GHz, GeForce GT 540M, 8GB DDR3, W7 64


pon pro 14, 2009 10:02 am
Profil

Registrován: sob úno 13, 2010 9:12 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Problém s ArchiCAD 13
Dobrý den, nainstalovala jsem si přes myarchicad.com vyšší studentskou verzi ArchiCAD 13. Asi týden fungoval bez problému. Teď jakmile program spustím, objeví se hodiny a okamžitě spadne. Nevím, v čem může být problém. Zkoušela jsem ho 2x přeinstalovat, ale výsledek stejný. Porovnala jsem parametry mého pc a požadavků na Arch13 (Acer Aspire 5101 - Windows XP,AMD Turion 64, 100 Gb PATA HDD, 2 GB DDR2...). Prosím o radu...
Děkuji, Michaela.


sob úno 13, 2010 9:25 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz