Právě je čtv bře 28, 2024 9:45 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Interaktivní tabulka 
Autor Zpráva

Registrován: sob led 05, 2008 11:58 am
Příspěvky: 2
Příspěvek Interaktivní tabulka
Dobrý den, při spuštění výukové verze ArchiCAD 11 se mi po spuštění objeví následujíci chyba.
Problém: ArchiCAD nemůže být spuštěn, protože nasledující doplňky jsou
chybějící:
Interaktivní tabulka

Aby mohl být ArchiCAD spuštěn, tyto doplňky musí být umístěny do této složky:
C:\Program Files\Graphisoft\ArchiCAD 11\Doplňky ArchiCADu

Program se pak ukončí. Je možné někdo tuto "Interaktivní tabulku" možné volně stáhnout?


sob led 05, 2008 12:06 pm
Profil

Registrován: sob led 05, 2008 11:58 am
Příspěvky: 2
Příspěvek 
nainstaloval jsem mezinárodní bohužel mi nejde čeština


sob led 05, 2008 6:03 pm
Profil

Registrován: úte dub 01, 2008 1:16 pm
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
mam stejny problem, archicad 11 mi bezel naprosto bez problemu, ale pak mi pri spusteni zacal hlasit to same s interaktivni tabulkou.... zkousel jsem preinstalovat archicad a nic nepomohlo :( nejsem si vedom, ze bych neco mazal, mam tam rozdelanou praci, a nemohu se do archicadu dostat :?
predem diky za jakoukoliv radu


stř dub 02, 2008 12:22 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
interaktivni tabulka je zavisla na api a take asi na knihovne protoze v podstate plni knihovni prvek ktery se pak umistuje na vykres

co se tyce doplnku (API) je to tak zeavisle na verzi windows na multijazykove v tom byl nejaky problem

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


stř dub 02, 2008 1:25 pm
Profil

Registrován: stř čer 07, 2006 7:32 am
Příspěvky: 39
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Zdravím,
zaregistroval a stáhl jsem si studentskou verzi pro Mac, ale taky mi to při spuštění hází chybu o interaktivní tabulce... Neví někdo jak to vyřešit???
Mám Leopard, 10.5.2.
díky

_________________
AC15


pon zář 08, 2008 8:20 pm
Profil

Registrován: stř pro 03, 2008 9:34 pm
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Ahoj, povedlo se tohle už někomu vyřešit ? Háže mi to u AC 12 stejnou chybu a rozhodně nejsem sám.
Problém: ArchiCAD nemůže být spuštěn, protože nasledující doplňky jsou
chybějící:
Interaktivní tabulka

Aby mohl být ArchiCAD spuštěn, tyto doplňky musí být umístěny do této složky:
C:\Program Files\Graphisoft\ArchiCAD 12\Doplňky ArchiCADu

Předem díky.


stř pro 03, 2008 9:39 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 02, 2007 2:34 pm
Příspěvky: 452
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Dobrý den
Váš problém spočívá v tom, že v místním jazkovém nastavení vašeho operačního systému nemáte nastavenou češtinu. Stává se to často u cizojazyčných OS, ale i u českých, pokud někdo rozháže nastavení.
Zvolte tedy v jazykovém nastavení češtinu všude, kde to jde a Archicad by vám měl šlapat...

_________________
Intel Core i7 2630 2.0GHz, GeForce GT 540M, 8GB DDR3, W7 64


sob pro 06, 2008 2:00 pm
Profil

Registrován: ned zář 30, 2007 12:14 am
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Přesně tak - Problém dělá Archicadu najít adresář /Doplňky ArchiCADu protože ň se zobrazuje se západním kódováním jako N s čárkou (tuším) jedna možnost tedy je přepsat tam ň tak aby tam prostě bylo - nejlépe ho vložit z mapy znaků. Druhá možnost je u Windows XP - Start->Control Panel->Regional and Language Options->Regional Options -Zvolit Czech pak na záložku Languages -> Text sevices and imput Languages-> Details... zde v záložce Setting v rolovacím menu zvolit Czech -Czech okno zavřeme, vrátíme se k předchozímu, tam dáme poslední záložku -> Advanced a v ní vybereme Czech. Je možné, že vás počítač vyzve aby jste použili při instalaci zankové sady Windows CD, tak ho mějte po ruce. U visty předpokládám podobné řešení problému. MAC moc neznám, ale předpokládám, že u angliké verze Archicadu tento problém není.


pon pro 22, 2008 1:28 am
Profil

Registrován: stř pro 03, 2008 9:34 pm
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Ahoj, díky za odpověď. Windows XP mám v angličtině a bohužel, češtinu nastavit nemůžu (nařízení zhora )
Můžete prosím víc rozvinout tuhle možnost :
Skawagon píše:
Přesně tak - Problém dělá Archicadu najít adresář /Doplňky ArchiCADu protože ň se zobrazuje se západním kódováním jako N s čárkou (tuším) jedna možnost tedy je přepsat tam ň tak aby tam prostě bylo - nejlépe ho vložit z mapy znaků..


Kam přesně to ň přepsat ? Už začínám přemejšlet, že na to vezmu kladivo...

Díky moc.


sob zář 05, 2009 7:21 pm
Profil

Registrován: ned zář 30, 2007 12:14 am
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Kladivo stranou - použijte druhou popsanou možnost... (možná budete potřebovat instalační medium s Windows)


sob zář 05, 2009 8:06 pm
Profil

Registrován: stř pro 03, 2008 9:34 pm
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Skawagon píše:
Kladivo stranou - použijte druhou popsanou možnost... (možná budete potřebovat instalační medium s Windows)

To právěže nemůžu - kvůli tátovi musím nechat windows anglicky. Mám teda šanci že rozchodím archicad v češtině, nebo mám rovnou stáhnout anglickou verzi ?....nebo kladivo ? :D


sob zář 05, 2009 8:58 pm
Profil

Registrován: ned zář 30, 2007 12:14 am
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Ještě jednou: U stávající instalace Windows postupujte takto: Zapněte počítač kliknětě na nabídku Start->Control Panel->Regional and Language Options->Regional Options -Zvolit Czech pak na záložku Languages -> Text sevices and imput Languages-> Details... zde v záložce Setting v rolovacím menu zvolit Czech -Czech okno zavřeme, vrátíme se k předchozímu, tam dáme poslední záložku -> Advanced a v ní vybereme Czech. Je možné, že vás počítač vyzve aby jste do mechaniky vložil Windows CD, tak ho mějte po ruce.

Edit: Vyzkoušeno ve Win XP SP 3 (Anglická verze) Ve Win Vista a Seven předpokládám obdobné řešení problému.


sob zář 05, 2009 10:50 pm
Profil

Registrován: stř pro 03, 2008 9:34 pm
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Já to chápu. :) Tuhle možnost ale použít nemůžu, protože na PC pracuje táta a ten chce nechat Win XP v angličtině, tak jak je to teď. Takže češtinu nastavit nemůžu.

Existuje nějaký jiný řešení ? Nebo vážně musí být OS v češtině, aby na něm šlapala česká verze Archicadu 12 ?


ned zář 06, 2009 2:02 pm
Profil

Registrován: ned zář 30, 2007 12:14 am
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Věř mi nebo ne, Windows zůstanou v angličtině. Jediné co se stane je, že se doinstaluje česká znaková sada.


ned zář 06, 2009 2:23 pm
Profil

Registrován: stř pro 03, 2008 9:34 pm
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Interaktivní tabulka
Aha, to jsem netušil. Díky...Já a počítač nejsme zrovna kamarádi (...vůbec).
Určitě to zkusím - když najdu CD s Win XP ( pochybuju...) :roll:


ned zář 06, 2009 4:21 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz