Právě je pát bře 29, 2024 12:55 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Notebook pro Archicad - opět :-) 
Autor Zpráva

Registrován: ned lis 29, 2009 4:58 pm
Příspěvky: 13
Příspěvek Notebook pro Archicad - opět :-)
Zdravím, řeším problém, jako již plno uživatelů předemnou. Potřebuji pro svoji přítelkyni notebook pro Archicad a Artlantis. Jelikož je to pro slečnu, která ho opravdu hodně často přenáší, tak samozřejmě co nejmenší. Max. velikost 14 palců. Momentálně vlastní tento notebook:
http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/specifications/index.aspx?m=VGN-CR21Z_R&l=cs_CZ
Ale už začíná pomalu zaostávat. Tak se uvažuje o nové mašině.
Jak jsem pochopil po přečtení mnoho příspěvků, které se již touto problematikou zabývali, tak jsem z toho pochopil toto. Pro praci s těmito programy je nejdůležitější procesor a paměti. Grafika až tak důležitá není. Takže chci koupit notebook s procesorem core i5 a paměti 4 Gb ram (pokud možno na 1333 MHz). V tom mám vcelku jasno, ale klidně mě vyvedte z omylu. Takže ted už řeším spíše problém s grafikou. O tom tu již bylo také hodně napsáno. Profesionální notebooky maj často integrovanou grafiku. Bohužel většinou k ní nejsou parametry a tak nevím jak zjistit jestli stačí. Bylo někdy něco takového testováno? Jaká grafika pro plynou práci s Archicadem stačí? Koukal jsem například na tento počítač, ale má právě integrovanou grafiku:
http://www.alza.cz/toshiba-portege-r700-15h-d184301.htm
Předem děkuji za názory a postřehy.


pon lis 29, 2010 3:10 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz