Právě je pát bře 29, 2024 9:45 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
více stránek v PDF ? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 15, 2005 1:40 pm
Příspěvky: 185
Příspěvek více stránek v PDF ?
Jak udělat vícestránkový dokument PDF z publikace archiCADu 10? Ve volbách dokumentu mám "potlačeno" tlačítko NASTAVENI a v možnostech PDF není k dispozici žádná možnost pro vícestránkový dokument.


čtv pro 14, 2006 9:45 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ukazovalo se to snad na každé prezentaci ohledně AC10 (prvotní seznámení s AC10, přechodné školení na AC10, letošní zimní setkání uživatelů...).

Vytvořte si v publikaci složku. Do té vložte kresby. Zvolte formát PDF a pod formátem budete mít zaškrtávací políčko "SPojit do jednoho soub. PDF" - nemusim asi říkat co s takovým políčkem, že ? : )))

_________________


AC 5 ...... 23


čtv pro 14, 2006 10:06 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 15, 2005 1:40 pm
Příspěvky: 185
Příspěvek 
člověk,aby se snad bál zeptat, když něco zapomene.......... ale stejně díky...vytvořit si složku to je ono.... na to jsem si nemohl vzpomenout ( a mimochodem v Ostravě se na posledním setkání uživatelů o tomhle určitě nemluvilo a na na posledních školeních k 10ce také nee...


čtv pro 14, 2006 10:26 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
LuW. píše:
člověk,aby se snad bál zeptat, když něco zapomene.......... ale stejně díky...vytvořit si složku to je ono.... na to jsem si nemohl vzpomenout ( a mimochodem v Ostravě se na posledním setkání uživatelů o tomhle určitě nemluvilo a na na posledních školeních k 10ce také nee...


Ne v poho :wink: jen se ptej ;-). Asi jsem na to měl štěstí jen já, že jsem to slyšel snad na každém rohu (pha).

_________________


AC 5 ...... 23


čtv pro 14, 2006 10:29 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
nejejdnodusi je za 1.4 kč zvednot telefon a zeptat se na hotline :)) tohle odpovi hned a bez vahani :)) (mluvim za sebe :)
A bát se - snad jen kdyz se budete ptát kde ten počítač zapnete :)

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


čtv pro 14, 2006 10:34 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 15, 2005 1:40 pm
Příspěvky: 185
Příspěvek 
třeba si ještě někdo nemůže vzpomenout mrkne na forum a je to.....

a jinak myslím, že stačí prostá odpověď bez připomínek typu to snad neví jen b.... většinou si to dotyčný totiž takhle vyloží a málo kdy to nechá bez poznámky v odpovědi, což vede ke zbytečným polemikám už mimo dané téma....(asi jako já teď :wink:)


čtv pro 14, 2006 10:49 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
LuW. píše:
třeba si ještě někdo nemůže vzpomenout mrkne na forum a je to.....

a jinak myslím, že stačí prostá odpověď bez připomínek typu to snad neví jen b.... většinou si to dotyčný totiž takhle vyloží a málo kdy to nechá bez poznámky v odpovědi, což vede ke zbytečným polemikám už mimo dané téma....(asi jako já teď :wink:)


urcite plne souhlasim
Bohužel skus ze vžít do situace že se te porad dokola okoli pta na ty same již stokrát zodpovezené a prezentované otázky .
To samozdřejmě neomlouvá ale je to obtížné.
Zkus tady na foru začít radit ty věci které znáš sám časem uvidís :)

Jinak Cadmastrovu pripominku jsem chápal takto " chodte na setkání uživatelů dovíte se tam zajímavé věci " 8)
Mam pocit ze jsem to v ostrave ukazovlal (aspon mam to v poznamkach co ukazovat) Ale 100% si to nepamatuji ale vlastně je to ted už jedno :)

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


Naposledy upravil LubosC dne čtv pro 14, 2006 12:18 pm, celkově upraveno 1

čtv pro 14, 2006 12:14 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak aby jsme uzavřeli to OT, tak slibuju že pro příště budu milejšejší : ), těší mě, že můžu někomu poradit.

2 LubosC:
right

_________________


AC 5 ...... 23


čtv pro 14, 2006 12:16 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát pro 09, 2005 1:30 pm
Příspěvky: 396
Příspěvek 
V Ostrave to bylo receno, vcetne 3D do PDF, ... jsem zivym dukazem 8)


čtv pro 14, 2006 7:15 pm
Profil

Registrován: čtv led 18, 2007 12:10 am
Příspěvky: 5
Příspěvek Způsob odpovědí
Je pravda, že když procházím fórem, tak se někdy nestačím divit, jak "moderátoři" odpovídají.
Místo aby odpověděli jako profesionálové, tak se pouští do "výchovy" účastníků a občas je vidět, že jsou sami s tou výchovou na štíru.

Reprezentujete snad firmu, která by měla ke svým zákazníkům přistupovat vždy vstřícně. Může se Vám taky stát, že se na Vás vykašlou a půjdou jinam. Tak silnou pozici, aby to nebylo možné nemáte!


pon led 29, 2007 12:22 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Způsob odpovědí
YAMA píše:
Je pravda, že když procházím fórem, tak se někdy nestačím divit, jak "moderátoři" odpovídají.
Místo aby odpověděli jako profesionálové, tak se pouští do "výchovy" účastníků a občas je vidět, že jsou sami s tou výchovou na štíru.

Reprezentujete snad firmu, která by měla ke svým zákazníkům přistupovat vždy vstřícně. Může se Vám taky stát, že se na Vás vykašlou a půjdou jinam. Tak silnou pozici, aby to nebylo možné nemáte!



Co to ma byt dotaz na problem v archicadu nebo jen nuda v praci.
Toto je forum uzivatelu archicadu a zadna oficialni hotline .
To ze tu odpovidaji i zamestnanci cegry je jejich dobra vule .
Jinak Cad master s Cegrou nema nic spolecneho jen to ze si koupil archicad a tok je to se spoustou dalsich . Kdyby bylo vice ochotnych lidi odpovidat a radit pak by jsme se do takovychto stavu nedostavaly .
A kdybyjste cetl forum mozna by jste videl ze 100 zodpovezena vec jiz po 101 zacne byt pekne protivna. Zvlaste kdyz nekteri nemaji ani chtit si to vyzkouset a chvilku hledat reseni.
Jinak toto patri asi do sekce o foru nebo offline .
Jine osobni problemi si reste v PM. Pokud chcete rozvijet takoveto diskuze pak je tu offline jinak je to flame a co je pak ....... :)

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


pon led 29, 2007 12:33 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz