Právě je pát dub 19, 2024 12:02 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
farby a vizualizacia 
Autor Zpráva

Registrován: sob led 13, 2007 6:38 pm
Příspěvky: 1
Bydliště: bratislava
Příspěvek farby a vizualizacia
zdravim,

mohol by som sa vas spytat, vyfarbil som pohlad vyplnou cislo 118 to myslim bolo, ale ked som chcel spravit perspektivu a vyfarboval som steny, tak taka farba tam vobec nebola, bolo tam iba prvych 25 zakladnych fasadnych farieb. neviete mi nahodou poradit, ako by som si tam tu farbu mohol nastavit?? (teda ak sa to da) :roll:


potom mam este jeden problem, ked som si nastavil perspektivu, a ulozil som si obrazok v jpg, tak som mal strasne kostrbate steny, neboli rovne, neviete mi poradit kde robim chybu??

dakujem


sob led 13, 2007 6:50 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: farby a vizualizacia
mattias píše:
zdravim,

mohol by som sa vas spytat, vyfarbil som pohlad vyplnou cislo 118 to myslim bolo, ale ked som chcel spravit perspektivu a vyfarboval som steny, tak taka farba tam vobec nebola, bolo tam iba prvych 25 zakladnych fasadnych farieb. neviete mi nahodou poradit, ako by som si tam tu farbu mohol nastavit?? (teda ak sa to da) :roll:


potom mam este jeden problem, ked som si nastavil perspektivu, a ulozil som si obrazok v jpg, tak som mal strasne kostrbate steny, neboli rovne, neviete mi poradit kde robim chybu??

dakujem


1)
Otázka je, jak jsi vybarvil ten pohled ??? Jen výplněmi ze solidu ??? Čili jsi používal barvy ? Pokud pustíš axonometrii tak je objekt barevný dle barev, které mají přiřazené materiály z kterých je objekt vytvořený. Tam je potřeba rozlišovat barvu pera a barvu materiálu (barva - materiál).

2)
A když jsi si nechal zobrazit tu perspektivu, tak jsi na monitoru neměl nic kostrbatého ? Podívej se do 3D nastavení, nastavení 3D okna. Jaký engine používáš při renderování (doporučuji LightWorks).

- ještě by bylo dobré napsat, v jaké verzi archicadu pracuješ.

_________________


AC 5 ...... 23


ned led 14, 2007 2:17 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz