Právě je ned dub 28, 2024 12:12 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
ArchiCAD 12! 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: ArchiCAD 12!
Tak tedy také přidám první postřehy ; )

- velmi si libuji v knihovnách okna a dveře, hlavně ostění. Konečně odpadá kombinování zastaralých WHF knihoven a knihoven otvorů z AC10, nastavování je pohodlné a příjemné

- rychlost práce na dvoujádrové stanici je znatelná

- schodiště už se dá celkem pro 2D symbol používat

- bez zavěšené stěny bych se obešel stejně jako martyl, pár kolegů pracujících na gigaprojektech to možná občas použijí, rozhodně bych tomuto nástroji nepřikládal takovou míru, jako např. na přechodovém školení (1/4 času), ikdyž ono pravda, není nic jiného tak na první pohled blištivého co ukazovat

- opětovné nedostatky v knihovnách a makrech, takže opět budu muset kontaktovat cegru aby opravila například makro ohledně zalomení vrtsvy sendviče u otvorů - nechápu proč si toto třeba cegra neeviduje a když mají novou verzi, proč si neověří obvyklé neduhy a rovnou to neopraví : (

- v extras složce na disku bych uvítal rovnou například "otoč čáru" ; )

- bohužel opětu tu máme kolečko, kdy si musíme "vyběhat" upgrady na cigraph doplňky, archiglazing (v tom se shodnu s martylem že by mohl být rovnou v AC - když zvážim že minulý upgrade byl za nějakých 130,- tak je to jen taková birokracie), atp ...

- perlička na závěr, která mne velmi pobavila na přechodovém školením, kterého jsem se z čisté zvědavosti účastnil. Úvodní slova od školitele o tom, že nová verze je prakticky stejná jako AC11 kromě toho úvodního loga mne fakt dostala. Takhle by toho cegra moc neprodala : )))))))))))))))

_________________


AC 5 ...... 23


pát zář 26, 2008 10:07 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 29, 2005 11:47 pm
Příspěvky: 487
Příspěvek Re: ArchiCAD 12!
Tak příště půjdu na školení taky....to je dobrá hláška :lol: :lol: Jinak s kolečkem u doplňků bych se teď rád smířil, kdyby vůbec bylo možné. Až Cigraph skončí, tak support pack rušim, protože bez architerry jsou mi všechny nový verze archicadu bohužel uplně k ničemu :( Než ty doplňky udělaj tak dostanu zas novou verzi...to si asi z lidí fakt dělaj srandu. A to ještě snad vymysleli v Cigraphu HW klíč :mrgreen:

_________________
AC 17


pát zář 26, 2008 10:34 am
Profil

Registrován: úte kvě 15, 2007 5:50 pm
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: ArchiCAD 12!
Pochopil jsem dobře z mé zatím krátké zkušenosti s dvanáctkou, že obrázková výplň funguje pouze u "výkresové" výplně, tudíž, že nejde přiřadit povrchu desky v půdorysu, zóně, apod.?


čtv říj 02, 2008 5:22 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 29, 2005 11:47 pm
Příspěvky: 487
Příspěvek Re: ArchiCAD 12!
JO, bohužel jste to pochopil správně. Mě nejvíc vadí, že nelze použít v generovaných pohledech.Tím tato funkce pro mě prakticky ztrácí využití.

_________________
AC 17


čtv říj 02, 2008 8:25 pm
Profil

Registrován: ned srp 22, 2010 12:31 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: ArchiCAD 12!
jaké jsou minimální požadavky na ArchiCad 12?
Díky


ned srp 22, 2010 12:33 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 02, 2007 2:34 pm
Příspěvky: 452
Příspěvek Re: ArchiCAD 12!
Stačí zajít na stránky graphisoftu... http://www.graphisoft.com/support/archi ... uirements/

_________________
Intel Core i7 2630 2.0GHz, GeForce GT 540M, 8GB DDR3, W7 64


pon srp 30, 2010 9:37 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz